Bezpieczny transport zakryty

Ochrona, komfort, transport, estetyka, bezpieczeństwo innych…

Kilka słów, ale jak one przez siebie przenikają. Artykuł ten powstał, by podkreślić istotę naszej roli jako świadomego producenta wyrobów w postaci kabin będących częściami zamiennymi do ciągników rolniczych, kombajnów, maszyn budowlanych, żurawi wieżowych, środków pływających, minikoparek, czy nawet wózków elektrycznych.

Powiedzielibyście, że to znów kolejna reklama naszej kabiny, otóż nie. Tym razem inna kwestia. Niby sprawa trywialna, ale tym się między innymi wyróżniamy na tle konkurencji i stwierdziliśmy, że warto to podkreślić.

Zmierzając do celu, chcielibyśmy Państwu zaprezentować jeden z naszych środków transportu kabin do klientów. W zasadzie każdy z pojazdów naszego transportu czy to mniejszego gabarytu jako potocznie zwany „Bus”, czy pojazd typowo „Ciężarowy” ma wspólną cechę. Mianowicie przestrzeń transportowa jest zakryta.

Wielokrotnie mieliście pewnie okazję widzieć transport kabin przez inne firmy, gdzie jadą odkryte na widoku narażone bezpośrednio na czynniki zewnętrzne. Nic w tym złego, że widać samą kabinę, czy ich wiele, ale jest kilka aspektów przemawiających naszym zdaniem za tym, by te kabiny jednak jechały zasłonięte.

Nasze produkty wykonywane są pod rygorem wysokiej staranności i taki też efekt chcemy przekazywać naszym klientom. Kabiny zasłonięte nie mają bezpośredniego kontaktu z otoczeniem, gdzie czasami w rozmaitych regionach, do których docierają zamiecie, śnieżyce, gradobicia, silne ulewy, drzewa, gałęzie, które mogą bezpośrednio uszkodzić, zarysować, zabrudzić samą kabinę. Klimat w naszym kraju dość mocno się zmienia przez ostatnie lata, w wielu regonach kraju zdarzają się rozmaite anomalia pogodowe, które zazwyczaj są zaskoczeniem dla każdego. Przyjmując zatem maksymę „lepiej dmuchać na zimne”, na pewno zgodzą się Państwo, że dodatkowa ochrona podczas transportu na pewno nie zaszkodzi.

Jakość i bezpieczeństwo

To jedna z dewiz przyświecających naszym produktom. Pamiętajmy jednak, że jakość to nie tylko ładnie pomalowana, rama, czy sama wytrzymałość produktu. W naszym mniemaniu jakość jest już na samym początku drogi zakupu naszego wyrobu, przenika przez fazę jego wykonania, a kończy na transporcie do klienta. To przede wszystkim owocuje w okresie użytkowania produktu.

Warto również wspomnieć, że my jako Firma Naglak świadczymy również usługi transportowe i również własne ładunki mogą Państwo transportować naszymi pojazdami. Zawsze jesteśmy chętni i otwarci na współpracę z klientem biznesowym oraz indywidualnym.

Poniżej fotografia jednego z nowych aut z naszej floty.