Tegoroczne targi dla naszej firmy do końca stanowiły znak zapytania. W związku z obecną sytuacją krajową nie było pewności, czy się odbędą, tak więc decyzja zapadła, że w tym roku niestety się nie zaprezentujemy osobiście z naszymi produktami. A jednak… przy współpracy i gościnności TopAgrar Polska finalnie jednak małe nasze stanowisko się pojawiło. Oficjalnie jako firma Naglak nie byliśmy dostępni w rozpisce wystawców, ale spotkać nas, zadać wszelkie pytania, czy omówić ofertę można było z powodzeniem tuż obok przepięknego konkursowego Ursusa 1204 de Lux, w którym realizowaliśmy odbudowę kabiny.

Przy okazji również chętnie kolega Bartek z działu handlowego naszej firmy udzielał się w kwestii Ursusa, którego projektu byliśmy członkiem. Oczywiście przy pojeździe czuwał niezastąpiony Paweł z TopAgrar, który udzielał informacji i prezentował ciągnik cyklicznie go uruchamiając. Była moc!!! Efektów nie brakowało, a sama wystawa kolegów wzbogacona o starego Ursusa C-45 powalała na kolana.

On też był odpalany!!! I tu tłumaczyć również chyba nie ma co, że efekty były imponujące. W tak doborowym towarzystwie spędziliśmy trzy dni, za co serdecznie chcielibyśmy podziękować TopAgrar Polska, podkreślając gościnę, współpracę, profesjonalizm i wsparcie. Serdeczne podziękowania również dla wszystkich gości naszych i TopAgrar, z którymi mieliśmy przyjemność podyskutować. Jest jeszcze mała niespodzianka, ale o tym pod koniec. 😉

Kabiny do ciągników różnych marek

Pomimo iż fizycznie nasze stanowisko nie było wyposażone w produkty prezentacyjne, można było nasze realizacje obejrzeć rozproszone na całych targach. Zaufało nam już wiele firm znanych na całym świecie. Obecnie współpracujemy z markami i dealerami dystrybuującymi nasze produkty w postaci kabin będących częściami zamiennymi do pojazdów marek takich jak Kubota, John Deere, Deutz Fahr, TYM, Massey Ferguson, Zetor, Ursus, Branson, Same, LS, Lamborghini, Antonio Carraro, Croni, McCormick, Solis, Hurlimann, Landini, Yamaha, WMS, Mahindra, Valpadana, Yanmar, Backhus i inne.

Na samych targach zobaczyć można było nasze produkty między innymi u wystawców takich jak:

Kubota

Deutz Fahr

Tym

Zetor

Frekwencja tylu pozycji, gdzie w ramach marki pojawiało się nawet po kilka modeli wyposażonych w nasze kabiny, niebywale dostarczała emocji i satysfakcji. To oczywiście dla nas motywacja do dalszej skrupulatnej pracy w kierunku jeszcze lepszego osiągania założonych celów, które determinują przede wszystkim jakość, bezpieczeństwo użytkowników, zabezpieczenie, ochronę, komfort oraz design.

Same targi, dla nas poza prezentacją wyrobów, spotkaniami z klientami to również okres spotkań partnerskich. Staramy się poza produkcją i dostarczaniem samych wyrobów branży rolniczej mocno utożsamiać się rolnictwem. W tym obszarze angażujemy się w rozmaite projekty, wspieramy i propagujemy polskie rolnictwo i związanie z nim piękno. Bieżąco utrzymujemy również kontakty z Youtuberami, Instargamerami i przy okazji eventu mieliśmy przyjemność gościć naszą zaprzyjaźnioną koleżankę Dziewczyna_z_agro. Pozdrawiamy Cię gorąco Asiu.

Przemiły czas, wymiana doświadczeń, rozmowy i dyskusje. Uwieczniliśmy te chwile i zamieszczamy fotografię wykonaną z reprezentantką płci pięknej działającej aktywnie w gospodarstwie i branży rolniczej. 😉

Do zobaczenia na następnych imprezach, oby w zdrowiu i spokoju. Cześć!!!