Kabina-mini-koparka-KINGWAY-XN10-NAGLAK

MINI KOPARKI

Kabina-wozek-golfowy-WSM-2os-NAGLAK

WÓZKI ELEKTRYCZNE

Kabina-mini-koparka-KINGWAY-XN10-NAGLAK

MINI KOPARKI

Kabina-wozek-golfowy-WSM-2os-NAGLAK

WÓZKI ELEKTRYCZNE

TU NAS ZNAJDZIESZ

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00
Sobota – Niedziela: NIECZYNNE

Kabiny do maszyn i urządzeń

Kategoria produktów do innych maszyn i urządzeń zawiera szerokie spektrum kabin zamiennych do pojazdów poza branżą rolniczą. W ramach kategorii znajdziemy produkty przeznaczone do pojazdów budowlanych (w tym nawet specjalnych typu żurawie wieżowe, dźwigi), transportu osobowego, branży ogrodniczej oraz komunalnej.

W ostatnich latach w Polsce i Europie obserwujemy dynamiczny rozwój branży turystycznej, gdzie coraz więcej naszych kabin wykorzystywanych jest w pojazdach transportu osobowego. Między innymi znajdziemy je w pojazdach elektrycznych np.: wózkach transportu osobowego,  bagażowego, zarówno w użytku prywatnym w ośrodkach wypoczynkowych, na polach golfowych, czy również w użytku komercyjnym typu hotele, lotniska, muzea, zoo

Duży współczynnik naszych produktów swe zastosowanie znajduje również w branży komunalnej oraz ogrodniczej. Kabiny szczególnie przydatne stają się w pracach leśnych, w parkach, gdzie często rodzaj wykonywanych prac może powodować bezpośrednie zagrożenie dla operatorów kolizją bezpośrednią jak również w pracach miejskich, gdzie kluczowe jest zabezpieczenie pracownika między innymi przed warunkami atmosferycznymi w zmiennym środowisku pogodowym.

W ramach kategorii kabin zamiennych do pojazdów branży budowlanej, znajdziemy kabiny dedykowane pod pojazdy typu minikoparki, żurawie wieżowe, dźwigi. Wieloletnie doświadczenie i zapotrzebowanie z rynku pozwoliło na szeroki rozwój gamy produktowej, która to cały czas wzbogacana jest o nowe produkty.

Co do przeznaczenia i funkcji pojazdu nie stawiamy przed sobą ograniczeń. Wszystko co może mieć kabinę ochronną, może mieć ją od firmy NAGLAK.

Nasze kabiny niezależnie od modelu i przeznaczenia mogą spełniać rozmaite funkcje ochronne, osłonowe oraz zabezpieczające między innymi przed uciążliwymi warunkami atmosferycznymi typu deszcz, śnieg wiatr, pył, nadmierne nasłonecznienie, hałas czy również przed kolizjami z przedmiotami, pojazdami, ładunkami często w następstwie nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie pracy i użytku pojazdów.

Polska jest krajem o unikalnym klimacie, gdzie coraz częściej dochodzi do drastycznych zmian pogodowych. Różnorodność i charakterystyka pór roku jak również zróżnicowane warunki terenowe w naszym kraju powodują, że kabiny mają sporo pracy przez cały rok, a co za tym idzie ich funkcjonalność musi być uniwersalna i bardzo szeroko rozwinięta w opcje.

Poza podstawowymi aspektami zabezpieczającymi dzięki kabinie pojazd może zyskać dodatkowe funkcje użytkowe, które w przypadku jej braku nie są możliwe do osiągnięcia. Kabina to obiekt, który dzięki swej konstrukcji pozwala zamontowac dodatkowe urządzenia np. oświetlenie (zewnętrzne, wewnętrzne), które zdecydowanie ułatwia poruszanie się pojazdu, poprawiając zarówno widoczność operatorowi jak i użytkownikom pracującym w środowisku maszyny czy pojazdu. Kabiny umożliwiają montaż dodatkowych urządzeń, które pozwalają podwyższyć standardy, komfort oraz użytkowość. Dzięki dodatkowym opcjom doposażenia możliwe jest osiągnięcie wewnętrznego mikroklimatu niezależnie od pogody czy pory roku. W wachlarzu doposażenia znajdziemy wiele opcji między innymi takie jak: nagrzewnice, klimatyzacje, dodatkowe oświetlenie wewnętrzne / zewnętrzne / specjalne, roletki, osłony przeciwsłoneczne, systemy nagłośnień, radio, wygłuszenia, zabudowy, półki i wiele wiele innych.

Należy pamiętać, że kabiny pojazdów zabezpieczają obszar wewnętrzny od ewentualnej niepożądanej dekompletacji pojazdu czy kradzieży komponentów jak i samego pojazdu. Nie jest to gwarancja, lecz dodatkowa bariera i zabezpieczenie przed niepożądanymi działaniami osób trzecich.

Jako producent mamy ogromne doświadczenie w koncepcji, projektowaniu, opracowaniu, wdrożeniu i wytworzeniu kabin od podstaw. Zasadniczo nie posiadamy ograniczeń i jesteśmy zawsze otwarci na współpracę indywidualną z możliwością wyłączności na realizację konkretnego produktu według preferencji i potrzeb klienta przy określonym wolumenie zakupów. W tej kwestii zapewniamy fachowe doradztwo, wsparcie i doświadczenie, które sami nabraliśmy przez 30 lat działalności.

Kabiny do innych pojazdów i maszyn

Nasza firma produkuje produkty, które wykorzystywane są przez różne dziedziny gospodarki. Zaopatrujemy branżę budowlaną w kabiny ochronne do koparek, dzięki czemu operatorzy mogą pracować w komfortowych warunkach. Wyposażamy również wózki elektryczne przeznaczone do transportu osób. Zwracamy szczególną uwagę na jakość produkowanych przez nas elementów, ponieważ zadowolenie klientów i ich opinia jest dla nas niezwykle ważna. Z tego powodu wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone materiały od renomowanych dostawców. Kabiny do pojazdów i maszyn, które powstają u nas są wykonane niezwykle precyzyjnie i dokładnie. Charakteryzują się wytrzymałością i ergonomicznością. 

Kabiny do pojazdów i maszyn – charakterystyka

Nasze produkty produkowane są z topowych materiałów oraz z zachowaniem najwyższej precyzji i dokładności. Dokładamy wszelkich starań, aby kabiny do pojazdów i maszyn były jak najbardziej dopracowane, ergonomiczne i praktyczne. Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie, które pozwalają nam tworzyć produkty dopieszczone w najdrobniejszych detalach. Używamy specjalnych profili kabinowych, obijamy dach tapicerką wygłuszającą, a w ramach zabezpieczenia antykorozyjnego stosujemy kilkuwarstwową powłokę lakierniczą z farb epoksydowych, poliuretanowych i akrylowych. Konstrukcje do pojazdów i maszyn sprawiają, że użytkownik jest chroniony przed warunkami atmosferycznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo wyposażone są w wiele dodatków i akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają pracę. Kabiny do pojazdów i maszyn posiadają między innymi uchylne szyby, elektryczne wycieraczki, lusterka wsteczne czy systemy wentylacyjne. 

Jakie kabiny do pojazdów i maszyn wybrać? 

W ofercie naszej firmy znaleźć można między innymi kabiny do koparek oraz kabiny do wózków elektrycznych. Z tego powodu dostarczamy produkty dla wielu branż i gałęzi gospodarki. Poza tym oferujemy również artykuły wykorzystywane w dźwigach, suwnicach, pojazdach budowlanych, wózkach jezdniowych czy nawet golfowych.