ZABUDOWY DO CIĄGNIKÓW

Naglak Company

ZABUDOWY

KUBOTA

Naglak Company

ZABUDOWY

MASSEY FERGUSON

Naglak Company

ZABUDOWY

ZETOR

Naglak Company

ZABUDOWY

ANTONIO CARRARO

Naglak Company

ZABUDOWY

TYM

Naglak Company

ZABUDOWY

DEUTZ FAHR

KABINY DO KOMBAJNÓW

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

BIZON

Kabina-Kombajn-Claas-66-76-Naglak

KABINY OCHRONNE

CLAAS

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

DEUTZ FAHR

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

JOHN DEERE

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

NEW HOLLAND

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

MASSEY FERGUSON

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

BIZON

Kabina-Kombajn-Claas-66-76-Naglak

KABINY OCHRONNE

CLAAS

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

DEUTZ FAHR

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

JOHN DEERE

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

NEW HOLLAND

Naglak Company

KABINY OCHRONNE

MASSEY FERGUSON

Kabiny do kombajnów

Kategoria kabiny do kombajnów zawiera szeroki asortyment produktów, które stanowią wyroby zamienne pasujące do kombajnów produkowanych w Polsce, Europie i na całym świecie. Obecnie jesteśmy producentem posiadającym w ofercie kabiny zamienne pasujące do kombajnów BIZON, DEUTZ FAHR, JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON, CLAAS, NEW HOLLAND. Każda kabina posiada wyposażenie standardowe z możliwością rozbudowy, doposażenia o dodatkowe komponenty, części wzbogacając funkcje użytkowe, czy poprawiając komfort pracy.

Podstawowa funkcja kabiny to przede wszystkim pyłoodporność, ochrona przed uciążliwymi warunkami atmosferycznymi w postaci deszczu, wiatru czy wysokiego nasłonecznienia. W trakcie żniw, które zazwyczaj odbywają się w wysoce upalnych dniach, operator kombajnu narażony jest na najgorsze warunki pracy gdzie poza wysokimi temperaturami otoczenia oraz emisją ciepła z pracującej maszyny dochodzi do wysokiego zapylenia. Uciążliwość wielu czynników powoduje i powodowała, że prace bardzo często trwają do późnych godzin nocnych bądź przez całą noc. W trosce o bezpieczeństwo i komfort operatora kombajnu jako producent zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy kabiny zamienne do wielu dostępnych obecnie na rynku kombajnów starając się maksymalnie poprawić warunki pracy.

Kabiny nasze mają na celu stworzenie przyjaznych warunków i środowiska pracy, gdzie dzięki systemom filtracji i wentylacji powietrza operator redukuje zapylenie, które szczególnie jest uciążliwe dla zdrowia. Idąc dalej w zamyśle projektu kabiny i jej konstrukcji zależało nam by operator posiadał więcej niż podstawowe warunki ochrony. Wysoka temperatura w trakcie żniw jest jednym z najgorszych wrogów operatora, tak więc wychodząc naprzeciw temu w opcjach doposażenia naszych kabin jest między innymi klimatyzacja. To dzięki niej można w kabinie stworzyć mikroklimat, który dostarcza najwyższego komfortu pracy w przyjaznym otoczeniu, gdzie zdecydowanie ma to pozytywny wpływ na czynnik zmęczenia, osłabienia w wyniku kontaktu z często bardzo ostrym słońcem. Prace te są czynnościami sezonowymi, gdzie często sięgają one późnych godzin nocnych. W związku z tym zadbaliśmy, by również wzmocnić aspekt bezpieczeństwa w postaci widoczności. W trakcie żniw w pracach zaangażowane jest wiele osób wykonując często czynności w bliskim kontakcie z maszynami. Tu również należy podkreślić wartości poprawy widoczności operatora na otoczenie. Kabiny posiadają szeroki wachlarz możliwości rozbudowy oświetlenia, które to pozwalają na monitorowanie, obserwację kluczowych miejsc i obszarów takich jak rura wysypowa, heder, czy obszar koszenia.

Każda produkowana przez nas kabina przechodzi wewnętrzny proces szczegółowej kontroli jakości na każdym etapie produkcji jak również finalnie po skończonym etapie jej wytworzenia. Jakość i bezpieczeństwo to dla nas najwyższy priorytet. Każdą kabinę z osobna realizujemy z wysoką dbałością, starannością i estetyką. Opracowana technologia produkcji kabin przy rygorystycznych standardach firmy pozwoliła na produkcję kabin wysokiej jakości. Mimo to zawsze poszukujemy udoskonaleń i rozwoju, a wszystko to by osiągnąć najwyższy poziom satysfakcji klienta.

Komfort

Podczas pracy operatora kombajnu niezwykle ważna jest jego wygoda i komfort. To one bezpośrednio wpływają na wydajność i efektywność koszenia zboża. Z tego powodu należy zadbać o odpowiednie warunki podczas używania maszyny rolniczej. Kabiny do kombajnów są doskonałym rozwiązaniem i coraz częściej można spotkać kombajnistów, którzy z nich korzystają. Nasze kabiny ochronne wykonane są z profili stalowych, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Do tego są niewrażliwe na działanie korozji, ponieważ przy produkcji nakładamy kilkuwarstwową powłokę lakierniczą z farb epoksydowych, poliuretanowych i akrylowych. Kabiny do kombajnów wyklejamy tapicerką, która ma właściwości wygłuszające i termoizolacyjne.

Wyposażenie kabin do kombajnów

Dokładamy wszelkich starań i poświęcamy wiele czasu na dopracowanie naszych produktów do perfekcji. Z tego powodu gwarantujemy bogate wyposażenie wszystkich naszych kabin do kombajnów. Można wybrać spośród wersji podstawowej oraz zaawansowanej. W wariancie standardowym znajdują się między innymi filtry oczyszczające powietrze, system nawiewów wentylacyjnych, halogeny, wycieraczki, rolety przeciwsłoneczne czy wnętrze wykończone tapicerką termoizolacyjną i wygłuszającą. Wyposażenie w wersji LUX zawiera dodatkowe wentylatory, więcej uchylnych ramek i siłowników gazowych, instalację elektryczną i 4 halogeny. Każdy operator może dowolnie skonfigurować wyposażenie dodatkowe według własnych preferencji. Można wybierać spośród klimatyzacji, przyciemnianych szyb, gumowych dywaników czy elektrycznych spryskiwaczy.